Profesjonalna oferta dla Developerów

Strona internetowa wraz z dedykowaną domeną

/ / Dedykowana strona internetowa – osobna strona internetowa dla inwestycji wraz z dedykowaną domeną internetową.

/ / Mapa Google – z lokalizacją inwestycji oraz interaktywną legendą.

/ / Instrukcje montażu / działania – wybieranie inwestycji, etapu, budynku, piętra i mieszkania.

/ / Promocje/oferty specjalne

/ / Dodatkowe podstrony wg uznania – „strefa klienta” „aktualności”, „o inwestorze”, „o inwestycji”, „o firmie” i wiele innych.

/ / Popup na start i osobny na każdą inwestycje

/ / Profesjonalny film reklamowy

/ / Profesjonalne zdjęcia

osiedlebellavista.pl

rivierlane.pl

augustynska.pl

gardenlane.pl

dalia-house.pl

navypremier.com

themountain90210.com

acatom.pl

apartamentymiodowa.pl

Wirtualny spacer

Kolejne z naszych narzędzi, które znacznie zwiększa atrakcyjność strony i przejrzystość oferty – klient dostaje szanse, żeby poczuł się jak u siebie w swoim nowym mieszkaniu. Swobodnie, nie wychodząc z domu doświadcza nowego otoczenia. Oferujemy spacer w kilku wariantach, od prostego filmu po zaawansowane narzędzia 3D pozwalające użytkownikowi zwiedzić każdy kąt swojego przyszłego mieszkania krok po kroku.

Wizualizacje/ model 3d

Tworzymy wizualizacje osiedli i mieszkań i dokładne modele 3D, które znacznie wzbogacają strony i dają odwiedzającym je klientom najlepsze wirtualne doświadczenie klimatu inwestycji. Przy tworzeniu wizualizacji współpracujemy z najlepszymi polskimi specjalistami.

Interaktywna wyszukiwarka mieszkań

Jednym z naszych rozwiązań dedykowanych branży deweloperskiej, jest innowacyjna wyszukiwarka mieszkań optymalizująca etap przeglądania oferty przez potencjalnych klientów. Użytkownik może w bardzo łatwy sposób:

– sprawdzić, które mieszkania są dostępne
– jaki jest układ mieszkań i pobrać dokładny rys techniczny
– bardzo szczegółowo pozna ofertę

Karty mieszkań, elewacji, rzuty zagospodarowania terenu

To ile informacji i w jakiej formie zamieszczone będzie na stronie, potrafi być decydujące w procesie decyzyjnym. Przygotowujemy wszystkie plany od początku po wykończenie brandingiem firmy i nadanie im atrakcyjnej formy graficznej. Dokładne informacje przedstawione w bardzo wygodnej i profesjonalnej formie.

Materiały promocyjne

Strony to nie wszystko. Sprawdź jak jeszcze możemy Ci pomóc, sprawdzając naszą ofertę. Przygotowujemy materiały promocyjne, kampanie w wyszukiwarkach czy Social Media. Potrafimy wygenerować buzz, wokół projektów i bardzo cenimy sobie klientów branży deweloperskiej, ponieważ wiemy że nasza współpraca z nimi przebiega bardzo owocnie, o czym świadczą nie tylko zadowoleni klienci i nasze referencje, ale przedewszystkim liczby.

Zróbmy to razem!

Obsługujemy kompleksowo deweloperów nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Posiadamy doświadczenie i umiejętności do prowadzenia zaplecza marketingowego nawet dużych inwestycji.
Poprowadzimy Państwa projekt od opracowania strategii marketingowej, stworzenia nazwy i logotypu dla inwestycji po wykonanie niezbędnych działań promocyjnych.

Ponad 34 stałych klientów

%

Avg. Conversion

Strategia

Pomagamy Developerom spojrzeć szerzej. Dla każdego klienta indywidualnie budujemy strategię. Na podstawie analizy i rynkowej tworzymy strategię.

Kreacja

Design wyglądu strony, materiałów promocyjnych, ulotek, banerów internetowych czy outdoorowych. Cokolwiek będzie Państwu potrzebne, my to zaprojektujemy, wydrukujemy, dostarczymy.

Marketing w wyszukiwarkach

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam na zaproponowanie różnorodnych działań, w zależności od celów i potrzeb.

Social media

Kampanie reklamowe i PR-owe w social media. Zaplanujemy i poprowadzimy Twój fanpage, pomożemy Ci dotrzećprosto do Twoich docelowych klientów.

Facebook
Instagram
YouTube
Twitter
Pinerest
Snapchat

Email marketing

Mailing, to narzędzie bardzo użyteczne zarówno w nowych akcjach sprzedażowych jak i promocjach czy akcjach informacyjnych. Podejmujemy się kompleksowej obsługi – od przygotowania materiałów wizualnych i copywritingu po wysyłkę. .

Kampania outdoor

Posiadamy własne nośniki wielkogabarytowe w przestrzeni miejskiej, przez co możemy znacząco zmniejszyć koszt takiej kampanii reklamowej.

Przyjdź do nas

ul. Solna 4B lokal 7U, 25-001 Kielce

ul. Zaręby 43/18, 43-100 Tychy

Zadzwoń do nas

791 761 168

608 643 385